Inner Wheel Morava, z.s. | E-mail: iiw.cz.morava@gmail.com | Telefon: +420 607 602 059
 

Napsali o nás

Moje milá dynamická prezidentko,
je to pro mne nesmírně šťastná chvíle, na kterou jsem hrdá, že mohu gratulovat Vám, vašemu představenstvu a všem vašim členům, k založení nového klubu. Jste obdivuhodnou představitelkou, která vzala do ruky otěže Inner Wheel Clubu "Morava", abyste mohly vykročit s nadšením na této cestě vpřed, postavit milníky a nakonec dosáhnout nových výšin.

Je to vzácné rozhodnutí, připojit se k velkolepé organizaci Inner Wheel. Každopádně jste přinesly mnoho radosti do naší rodiny Inner Wheel - příběh o přátelství, o lásce, o službě a mezinárodním porozumění.

Nový klub je jako nový úsvit, nové světlo, nová vize, nové nadšení a nová inovativní řešení problémů, spojených s jeho činností.

Vskutku existuje mnoho počátečních obtíží od narození klubu přes jeho první kroky. Stateční jsou ti, kteří pevnými kroky zdolávají překážky. Vy jste skupina přesvědčených, neboť jen přesvědčení mohou být úspěšní. Je to dobrodružná cesta skvělých výkonů, a já jsem přesvědčena, že to dokážete.

S pevnou vírou v dobrou věc můžete začít psát svůj příběh. Důvěra je to nejdůležitější, co by mělo vždy doprovázet vaši naději. Stálé kapky mohou nakonec vytvořit oceán a já mám pocit, mé milé členky – členky mé rodiny -  že jste všechny obrovskými oceány! Přeji vám mnoho skvělých úspěchů ve všem vašem úsilí.

Mé pozdravy patří vám, které jste se staly součástí velkého snu a vize, posílily toto společenství, společenství Inner Wheel.

Zde je vyzkoušený a osvědčený recept na úspěch: jeden díl prozíravosti, jeden díl odhodlání, jeden díl nadšení, jeden díl přesvědčení, jeden díl vytrvalosti, a za stálého kapání neúnavné vášně zanechat stopu a sklízet úspěch. To je recept na vaši cestu!

Udržujte světlo lásky, soucitu a naděje, ať stále svítí. Toto světlo je obrovským zdrojem štěstí.

Přeji vám skvělý inspirativní rok plný zažehnutého ohně. Vždyť jeden oheň zapálí tisíce ohňů. Buďme takovým ohněm.


Ať je každý váš rok letem do výšin úspěchu.
Bůh žehnej vaší bohaté sklizni!

S přátelstvím v Inner Wheel
Abha Goupta, prezidentka Inner Wheel 2014-2015
Říjen 2014

Kalendář akcí